REKLAMA

Zatrzymani na gorącym uczynku. Handel narkotykami udaremnili płoccy kryminalni

Zatrzymani na gorącym uczynku. Handel narkotykami udaremnili płoccy kryminalni

Po raz kolejny policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy przeprowadzili skuteczne działania przeciwko przestępczości narkotykowej. Dwaj mężczyźni zatrzymani na gorącym uczynku w trakcie handlu środkami odurzającymi, usłyszeli zarzuty i staną przed sądem.

W miniony czwartek (11.04) kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Płocku na gorącym uczynku zatrzymali dwóch mężczyzn w trakcie handlu narkotykami. Jeden z nich, 24-letni mieszkaniec Płocka był „na celowniku” policjantów, którzy w wyniku wcześniej przeprowadzonych czynności operacyjnych mieli podejrzenia, co do jego przestępczej działalności. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 24-latka zabezpieczono blisko 200 gramów marihuany, amfetaminy oraz tabletki ekstazy. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz handlu narkotykami. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W trakcie transakcji policjanci zatrzymali również 29-letniego mieszkańca powiatu płockiego, który posiadał przy sobie zakupioną marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Płocku

Czytaj także